درباره ما

فروشگاه اینترنتی چسبی بعنوان مرکز مشاوره و فروش انواع چسب در صنعت و فعالیت های ساختمانی ، آموزشی ، پزشکی ، آرایشی ، بهداشتی و … با هدف ارائه اطلاعات در مورد نحوه استفاده و کاربرد انواع چسب و همچنین عرضه مستقیم محصولات به مشتریان عزیز در سراسر کشور در زمستان ۱۳۹۷ تاسیس گردید و با بهره گیری از مجرب ترین تیم تخصصی کارشناسان و مهندسان داخلی سعی در بالابردن رضایت و پاسخگویی هرچه بهتر به مشتریان را دارد که امیدواریم بتوانیم در این مسیر گامی هرچند کوچک اما موثر را برای شما عزیزان داشته باشیم.

در این فروشگاه که فروش اینترنتی چسب انجام میشه ، طیف گسترده ای از چسب ها رو میتونید هم اطلاعات ، هم قیمت و هم فیلم های مربوط به نحوه ی استفاده از اون ها را داشته باشید ، منظور از طیف گسترده به این خاطر که انواع مختلفی از چسب ها نظیر چسب های ساختمانی ، چسب های خودرویی ، چسب های عمومی و استفاده در منازل انواع چسب های تخصصی ، چسب های ماکت سازی و ….. را شامل میشه.

فروشگاه اینترنتی چسبی در مرحله ی اول هدف و خواسته اش اینه که بتونه اطلاعات جامع و کاملی به صورت مجزا مانند نحوه ی مصرف ، اطلاعات فنی و .. از هر چسب را ارائه بده تا مشتریان از سردرگمی انتخاب تا حدی کاسته بشه ، یا بتونیم چسب های با کیفیت به این عزیزان ارائه بدیم و مهمتر از همه اینکه بتونیم قیمتی ارائه بدیک که مشتری از بابت قیمت و کیفیت خیالش راحت باشه تا یک خرید خوب و دلپسند انجام بده و ما هم بتونیم خدمات خوبی ارائه بدیم.

بالا